قيمت دستگاه چاپ رسيد

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلامروزه رستوران ها و مراکز خريد، موظف هستند تا ليست نهايي و يا همان فاکتور را در پايان خريد و تسويه حساب به مشتري ارائه کنند. اين کار که توسط دستگاه چاپ رسيد صورت مي گيرد در گذشته به صورت دستي و بر روي کاغذ فاکتور نوشته مي شد، اما هم اکنون با وجود پرينتر صدور فيش ديگر اين کار نياز نيست. شرکت هاي سازنده اين تجهيزات قيمت دستگاه چاپ رسيد را تا جاي ممکن پايين آورده اند تا همه بتوانند از آن بهره مند شوند. حضور يک دستگاه چاپ رسيد در يک مجموعه مي تواند سرعت پاسخگويي به مشتري را بالا ببرد. علاوه بر اين، نسبت به نمونه هاي قديمي، استفاده از فيش پرينتر، فاکتورهاي ارائه شده را شکيل تر مي سازد. در اين حالت نياز شما تنها به چند رول حرارتي محدود مي شود که به آساني قابل تهيه هستند. از آنجايي که اين تجهيزات از حرارت براي فرايند چاپ استفاده مي کنند، تکنولوژي بسيار پيشرفته اي ندارند که باعث مي شود تا قيمت پرينترهاي حرارتي صدور فيش نسبت به ساير مدل ها ارزانتر باشد.


قيمت انواع دستگاه چاپ رسيد


قيمت انواع دستگاه چاپ رسيد


شايد در گذشته قيمت دستگاه چاپ رسيد کمي بالاتر از حد معمول بود، اما امروزه عامل رقابت و گسترش فناوري ها باعث شده تا اين موضوع به نفع مصرف کننده تغيير کند. پرينتر صدور فيش به گونه اي طراحي شده اند تا به آساني و با استفاده از يک کابل USB به کامپيوتر و يا در مواردي به صندوق هاي فروشگاهي متصل شوند. در اين حالت کاربر مي تواند اطلاعات خريد و يا سفارش را در به سرعت در دستگاه وارد کرده و با فشردن يک دکمه فاکتور و يا رسيد چاپ شود. شرکت هاي سازنده فيش پرينتر به دنبال آسانتر ساختن استفاده از اين تجهيزات هستند، زيرا لزومي ندارد تا همه متخصص يک دستگاه باشند تا بتوانند از آن استفاده کنند.


شرکت ايده برتر پارسيان به عنوان يکي از بزرگترين عامل فروش انواع تجهيزات فروشگاهي، قادر است تا قيمت انواع دستگاه چاپ رسيد را در هر لحظه ارائه کند. تمامي اطلاعات لازم را مي توانيد از وبسايت مجموعه و يا از کارشناسان فروش بدست آوريد.


آدرس: خيابان طالقاني - سه راه طالقاني - خيابان خواجه نصير - نبش خيابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2


شماره تماس:02173027


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل